1. Yumruk Dövüşü – Fist Fight (2017)

  Yumruk Dövüşü – Fist Fight (2017)

  1080P Türkçe Dublaj

  Yaz tatilinden evvelki son gün, talebeler detaylı bir şaka tasarısı yapar. Öğretim azalarının çoğu bu vaziyetin farkındadır ve bu kargaşalı günü atlatmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Yalnızca tarih öğretmeni Ron Strickland talebeleri korkutmak için sert bir reaksiyon gösterir. İngilizce öğretmeni Andy Campbell, karısı Maggie ile beraber ikinci çocuğunun doğumuyla alakalı haberler beklemektedir. Campbell dersteyken okul danışmanı Holly tarafından çağrılır ve okulda küçülmeye gidileceğinden söz eder. Gebe karısı ve çocuğu göz önüne aldığında bu vaziyet Campbell'i kaygıya düşürür. Talebelerin tertip ettiği şakalardan birinde Campbell çileden çıkar ve Neil isimli talebesinin telefonunu parçalar. Hem Campbell hem de Strickland konuyu görüşmek üzere Müdür Richard Tyler'ın büronuna çağrılır. Strickland, Campbell'a olayı gizlemesini söyler ancak Tyler'ın ısrarlarından sonra Campbell gerçeği anlatır ve Strickland'ın işini kaybetmesine yol açar. Strickland ve Campbell okul çıkışı yumruklarını konuşturmak zorundadır...
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.6   45

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.