1. Vahşet Gecesi – Night of the Wild (2015)

  Vahşet Gecesi – Night of the Wild (2015)

  1080P Türkçe Dublaj

  Filmin Konusu: Her yerde parlayan yeşil kayalar bırakan bir meteor yağmuru. Bu gizemli göktaşları hayvanları saldırganlaştırır veyahut en azından köpekler gördükleri insanlara saldırır. Hemen peşinden garip hareketler sergileyen ve garip şekilde sesler çıkaran inekleri görüyoruz. Köpekler bir tehdit mi idrak ediyor yoksa rençperlere mi saldırmak üzereler suali kafa karışıklığı yaratıyor. Ancak senaryo yazarı Delondra Mesa'nın seyirci üzerinde yaratmak istediği vaziyet tam da bu olsa gerek. Aynı vaziyet bir ağaçta keşfedilen kedi sürüsü için de geçerli. Red'in filmi enteresan kılan metotlarından birisi, animasyon ve efekt yoğunluğundan ziyade gerçek köpeklerle çalışmış olması. Bilhassa köpek saldırıları sahnelerinde az miktarda kolay efektler kullanarak sahneleri gerçekçi olarak çekmiş. Bu vaziyet bir takım handikaplar yaratsa da oldukça başarılı göründüğünü söyleyebiliriz. Keyifli seyirler dileriz. FilmSitesi.org
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      3.1   57

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.