1. The Platform – El Hoyo 2019 izle

  The Platform – El Hoyo 2019 izle

  720P Türkçe Dublaj

  The Platform - El Hoyo 2019 filmi hd film sitesi kalitesi ile sizlerle. Filmin konusuda; Bu vakit da insanlar kaynakları tamamiyle tüketmişlerdir ve sosyal statü kazanmak içinde yalnızca Platform isimi verilen hapishanede hayatta kalma savaşını vermek zorundadırlar. Bu cezaevi bildiğimiz hapishaneler gibi değildir ve yapısı dikey ve çok katlı olarak tasarlanmıştır. Hapishanenin her katında bir hücre bulunmaktadır ve her hücrede de kendi özgür istemleri ile orada bulunan insanlar vardır. Ama bu hapishanenin başka bir özelliği daha vardır bu da yalnızca ve yalnızca en üst kattan günde bir kaç dakika süresince yemek aşağıya gönderilmektedir ve elbette en alt katta kalanlar için bu bir ölüm kalım savaşıdır. Fakat kısa bir müddet içinde bu ceberrut düzen bozulmak üzeredir zira en alt katta olan bir kişi herkesin aynı oranda yemek alabilmesi için bu düzene savaş açmak üzeredir. FilmSitesi.org iyi seyirler diler. anahtar kelimeler: The Platform - El Hoyo 2019 türkçe dublaj full hd izle , The Platform - El Hoyo 2019 türkçe altyazılı tek part izle
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.4   264

Background
NOT: Filmin videoları güncellenmiştir. İster türkçe dublaj veya isterseniz türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.