Ato Essandoh

 1. Jason Bourne izle
  DETAYLARA BAK
  Jason Bourne izle 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Jason Bourne Filmin kısaca içeriği: 5 seriden oluşan filmin diğer serilerinin geçmişini anımsamayan bir adamın kendinin kim olduğunu öğrenmesi ile geçmektedir. Bu defa Jason Bourne 5 filminde CIA ajanı olduğunu ve isminin Jason Bourne olduğunu öğrenmiştir. Filmde daha önceki ajan artık hedeftedir bildikleri şeyler çok tehlikeli olduğu için öldürülmesi gerekmektedir. Jason Bourne 2016Tanınmış oyuncu Matt Damon bundan birkaç yıl önce oynanış olduğu Bourne’ un Kalıtı filmi ile oldukça ikonik bir ajan karakterine hayat vermişti. Bilhassa de filmin genel seyiri ve işlevselliği sayesinde pek çok kesim tarafından hatıranda benimsenmesi ve sürükleyici bir işlevsellikle kendisini fark ettirmesi, ortaya sahiden de izlerken kendinizden geçebileceğiniz bir yapım çıkartmayı muvaffak olmuştu. Şimdi ise filmin üçüncü etabı başka bir deyişle Jason Bourne isimli bölümüne şahitlik edeceğiz. CIA ‘ in en tehlikeli ajanı olan Jason Bourne’ un karanlıktan çıkışına şahitlik ettiğimiz ilk filmde ortaya çıkan hikaye pek çok kesim tarafından bir hayli benimsenmişti. Hd film izle görüntü kalitesinde izleyebilme olanağı bulacağımız ikinci yapımda ise bizler, siber savaş üzerinden gelişen bir konuya konuk olacağız. Aslına bakacak olursak Amerikan sineması kavramının büyün popülerliğini içerisinde bulundurmayı muvaffak olan bu filmi özel kılan en büyük faktör oyunculuk ile senaryo işleyişinin eş vakitli bir şekilde yürütülmesidir. Üstelik oturmuş bir karakter olan Jason Bourne’ un seyirici, ile arasında kurmuş olduğu sağlam bağ, sizlerin günü tabir yerindeyse stres atarak geçirmenize vesile olacaktır. Kason Bourne filminin yönetmenlik koltuğunda ise Paul Grengrass oturmaktadır. Diğer iki filminde de yönetmenliği yapmakta olan bu isim, belki de filmi özel kılan en başarılı isimlerinden biri olmaktadır. Bunun dışında Jason Bourne ve serüvenleri ilerleyen dönemlerde de sıkça kendisini göstereceğe benziyor. FilmSitesi.ORG keyifli seyirler diler.
  • 2016
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 14
  • 0
  XMen Dark Phoenix – X-Men: Dark Phoenix (2019)
  DETAYLARA BAK
  XMen Dark Phoenix – X-Men: Dark Phoenix (2019) 2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  XMen Dark Phoenix - X-Men: Dark Phoenix 2019 Filminin Konusu: X-Men Dark Phoenix izle, X-Men Dark Phoenix full izle, X-Men Dark Phoenix türkçe dublaj izle, X-Men Dark Phoenix hd izle, X-men 4 izle, X-Men Dark Phoenix 2019 izle, X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis sadece Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır... Keyifli seyirler dileriz. FilmSitesi.org
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 57
  • 0
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.