1. Little (2019)

  Little (2019)

  1080P Türkçe Dublaj

  Little, Tina Gordon tarafından yönetilen ve beraber yazılan bir 2019 Amerikan fantezi komedi filmi. Bu yıldız Regina Hall , Issa Rae ve Marsai Martin ve kendini çocuk sürümü dönüşür bir zorba patron izler. Martin, projede baş yapımcı olarak hizmet veriyor ve 14 yaşındayken Hollywood yapımında ünvanı elinde tutan en genç kişi.

  Film 12 Nisan 2019'da Amerika Birleşik Devletleri'nde Universal Pictures tarafından piyasaya sürüldü ve dünya çapında 48 milyon doların üzerinde kazanç yaptı. Performansları ve kalbi öven fakat eleştirmenlerden karışık tenkitler aldı, ancak "pek çok kişinin gülmesinden çok daha güvenli ve hafif" diye konuştu.

  Çocukken zorbalık yapan iş kadını Jordan Sanders, kendi teknoloji şirketini bir diktatör gibi yönettiği ve çalışanlarına çok kötü davrandığı için zorba haline geldi. Ürdün ile kaba bir karşılaşmadan sonra, bir çocuk oyuncak sihirli bir değnek kullanır ve Ürdün'ün onu bir peg'i indirmesi için tekrar çocuk olmasını ister. Arzu, sonrası sabah Ürdün'ün 13 yaşında olan benliği olarak uyandığı vakit gerçekleşir. Asistanı Nisan'ı geçici olarak şirketi devraldığında Ürdün önceden zorbalığa uğradığı okula geri dönmek zorunda kaldı. Ürdün artık “küçük” olduğu için Nisan teyzesi gibi poz veriyor.

  Okulda Ürdün, ezgisini geliştirdiği öğretmeni Bay Marshall ile tanıştırılır. Bir sefer daha zorbaların hedefi olan Ürdün diğer üç dış güçle arkadaş oldu - Isaac, Raina ve Devon. Aynı zamanda, April, Ürdün'ün onu destekleme yetkisi olmadan herkesin dikkatini yerinde tutmakta zorlanıyor. Bir lokantada, Ürdün ve Nisan akşamları, şahsi hayatlarına bağlanır. Ürdün, Mary J. Blige'in " I'm Goin 'Down " isimli şarkısını yüksek sesle söylüyor . Utanmasına karşın Nisan, Ürdün ile birlikte şarkı söyler ve Ürdün ile hata sonucu bir adamın örgüsünü çekerek biter.

  Aynı zamanda, firma bir mobil uygulama için mükemmel bir fikir sunmuyorsa, şirketin en büyük müşterisi bir rakibe geçmekle tehdit ediyor. Alandan önce Ürdün'e erişemeyen Nisan, Ürdün'ün önceden alana çıkmasını engellediği özgün bir "Gözleri Keşfet" fikrini sunar. Ürdün bunun için Nisan ayından rahatsız olduğunu müdafaa ediyorlar ve Nisan işinden ayrılıyor.

  Ürdün, Nisan ayına ve onunla ilgilenen herkese ne kadar korkunç olduğunu anladıktan sonra, okuldaki arkadaşlarının bir pep mitinginde performans göstermelerine yardımcı oluyor. İlk başta kalabalık tarafından yuhalanırlar, ancak başarılı bir performanstan sonra, bir alkış ve akranlarına saygı duyarlar. Nisan, Ürdün'ü bir çocuğa dönüştüren kızı bulur ve onu normale döndürmesini ister; teşebbüs başarısız görünüyor. Ürdün, içeride değişerek Nisan ayına daha iyi bir arkadaş olma sözü verdi. Ürdün sonrası sabah uyanır ve yetişkin benliğine geri döner ve çalışanlarına karşı saygılı ve pozitif bir tavırla işe döner. Birkaç retten sonra, April'in alanı büyük bir müşteri kazanır. Ürdün, şirkete Nisan ayının konuşmasıyla şirketin başarısını kutlamak için bir parti verir ve Nisan'a Creative Executive'e hak ettiği bir promosyon verilir. Little izle - Keyifli seyirler diliyoruz. www.FilmSitesi.org film sitesi
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.5   31

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.