1. Kaset – Tape izle (2020)

  Kaset – Tape izle (2020)

  1080P Türkçe Altyazı

  Her şey Pearl ve Jessica’nın Lux tarafından tertip eden reklam seçmesine katılmasıyla başlar. Lux seçmelerden mesul menajerdir, Pearl ve Jessica’ysa kariyerinde yukarıya tırmanmaya çalışan iki genç aktristir. Pearl ikinci üzüntüye turu için geri dönüş alır ancak, Jessica alamaz. Pearl ikinci seçmeden kötü cevap almasına karşın Lux onun kabiliyetinden çok etkilenir ve ona oyunculuğun asallarını öğretmek istediğini söyler. Karşılığında da onu temsil etmek ister. Pearl’ün sektörde aldığı negatif geri dönüşlerden sonra bu haberle ayakları yerden kesilir. Sonrasında haneye dönerken Jessica ile karşılaşır. Ancak Jessica’nın elinde bir kamera vardır ve çok gergindir. Pearl Jessica’nın onu izlediğini anlar ve panikleyip onu kovar. Sonrası gün, Pearl ve Lux buluşup ekran testini tartışırlar. Lux Pearl’e ekran testi için şart olan materyalleri ve tavsiyeleri verir. Beklenen gün gelince Pearl ve Lux sete geçerler. Ancak Jessica’da oradadır ve çeşitli yerlere kameralar yerleştirmiştir. Günümüzde eğlence sektöründe tacize ve tecavüze uğramış kadınların ortaya çıkışını anlatan film, eğlence sektörünün karanlık tarafını seyirciyle buluşturmaktadır. İyi seyirler filmsitesi.org
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.3   61

Background
NOT: FİLM TÜRKÇE ALTYAZILIDIR. TÜRKÇE DUBLAJ GELİYOR...
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.