1. John Wick 3 Parabellum – John Wick: Chapter 3

  John Wick 3 Parabellum – John Wick: Chapter 3

  720P Türkçe Dublaj

  İlk John Wick filmi özeldi çünkü bir çeşit kalıbı kırdı. Belirli aksiyon filmi sözleşmelerine karşı çıktı. Kahraman bir Schwarzenegger veya Stallone gibi kas bağlı bir hulk değildi ama aksiyon süper hızlıydı ayrıca John Wick harikaydı.

  Sonra devam filmi yaptılar. İkinci film daha saçma, daha az inanılır ve herhangi bir seviyede o kadar iyi olmasa da, hala John Wick ve hala eğlenceliydi.

  Ancak bu üçüncü film fikirlerin dışında ve aynı şeyleri bir maaş günü için tekrardan yeniden şekillendiriyor (ve hey, insanlar bunu seviyor gibi görünüyor, bu yüzden onları tamamen suçlayamam). Sihir gitti ve bu sadece en iyi aksiyon filminin üzerinde. Çıplak kemik parsellerinin en bariz olanından daha fazla film çıkarma girişimlerinde, giderek artan şiddette şiddete başvurmak ve sahne hile ile savaşmak zorunda kaldılar. Solgunluk gülmüyorum, ama yakın tarihte herhangi bir filmin en yüksek vücut sayısına sahip olan bu filmdeki şiddetin sıradan doğasından biraz rahatsız oldum. Bir video oyununu izlemek gibi üstte biraz karikatürize oldu. John'un bir video oyunu gibi bir dizi giderek daha önemli ve daha zor "patronlarla" savaşması bile vardı. John Wick 3 izlenebilir.

  Filmi izledikten sonra film hakkında ne düşünüyorsunuz bunu yoruma belirtiniz. Türkiye'nin film sitesi www.filmsitesi.org
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.2   270

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.