1. Infidel izle

  Infidel izle

  1080P Türkçe Dublaj

  Infidel Filmin kısaca içeriği: Jim, gözünü budaktan sakınmayan ve lafını esirgemeyen Amerikalı bir gazetecidir. Yeniden işi gereği gitmiş olduğu Mısırın başkenti’de, İran rejimi tarafından kaçırılır ve sonrasında da Orta Doğu’ya hiç işlemediği suçlar yüzünden yargılanmaya ve infaz edilmeye götürülür. Jim’in hayatı artık pamuk ipliğine sarılıdır ve bir an önce birilerinin bir şey yapması gerekmektedir. Bu sırada da dış işlerinde çalışan karısı Jim’in karısı Liz olayı haber alır ve hemen kocasını kurtarmak için yetkisini kullanmak ve bir takım kişilere baskı kurmak ister. Ama Liz her ne kadar uğraşırsa uğraşsın Amerikan hükumetinin kocasının kurtarılmasına karışmayacağını anlar. Artık geriye tek bir tercih kalmıştır ve bu tercih de Liz’in kocasının bulunduğu yere bizzat kendisinin gidip onu ne pahasına olursa olsun bizzat kurtarmasıdır. Lakin Amerika’nın dahi karışmadığı bu olay da sadece bir kadın olarak bunu Liz’in muvaffak olması hemen hemen olanaksız gibi görünmektedir... FilmSitesi.ORG keyifli seyirler diler.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   18

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.