Warner Bros. Yeni Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Warner Bros. Yeni Vizyon Tarihlerini Açıkladı

  Ekim 12, 2020

  7 Okunma

“Matrix 4”, “Dune” ve “The Batman” dahil olmak üzere bu senenin merakla beklenen yapımları için vizyon takvimi tekrar değişti.Koronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihlerini tekrar ertelemeye başlayan filmlerin haberini vermiştik. Bu kervana merakla beklenen büyük yapımlar da eklenmeye başladı. Pandemi sürecinin belirsizliğin...

“Matrix 4”, “Dune” ve “The Batman” dahil olmak üzere bu yılın merakla beklenen yapımları için vizyon takvimi tekrar değişti.

Koronavirüs salgını hasebiyle vizyon tarihlerini tekrar ertelemeye başlayan filmlerin haberini vermiştik. Bu kervana merakla beklenen büyük yapımlar da ilave etmeye başladı. Pandemi sürecinin belirsizliğinden dolayı bu kararı alan yapım şirketlerinin arasına Warner Bros. da dahil oldu.

Açıklanan yeni vizyon tarihleri ise şöyle, Denis Villeneuve’ün yönetmeni olduğu “Dune” 18 Aralık 2020 tarihinden 1 Ekim 2021’e, “The Batman” 1 Ekim 2021’den 4 Mart 2022 tarihine ertelendi. “Matrix 4”ün ise 1 Nisan 2022 olan vizyon tarihi 21 Aralık 2021’e çekilerek öne alındı.

Ayrı olarak çizgi roman uyarlaması olan “The Flash” 4 Kasım 2022’ye ve “Shazam 2” ise 2 Haziran 2023’e ertelendi.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.