Vizyondaki Filmler Bu Hafta ( 28 Ağustos 2020 )

Vizyondaki Filmler Bu Hafta ( 28 Ağustos 2020 )

  Ağustos 30, 2020

  11 Okunma

28 Ağustos 2020 hafta nihayetinde “Tenet” dahil 8 yeni film seyirci ile buluşuyor.TenetTek bir kelime “Tenet” ile 3. Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir kargaşayı ve kaosu önlemeye çalışan bir ajan ve ağır ağır yine şekillendirdiği “vakit” kavramı. Zaman yolculuğundan değişik olarak zamanı “evirme” olarak tanımlana...

28 Ağustos 2020 hafta nihayetinde “Tenet” dahil 8 yeni film seyirci ile buluşuyor.

Tenet

Tek bir kelime “Tenet” ile 3. Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir kargaşayı ve karmaşası önlemeye çalışan bir ajan ve ağır ağır yine şekillendirdiği “vakit” kavramı. Vakit yolculuğundan değişik olarak vakiti “evirme” olarak tanımlanan bir kabiliyetle yeniden vakte karşı verilen bir mücadele.

Subay Ve Casus – J’accuse

1894 Fransa’sında Yüzbaşı Alfred Dreyfus yalan ithamlar neticesinde hainlik ile suçlanır ve ömür boyu mapus yatması için İblis Adası’na gönderilir.

Renklerde Kaybolan Hayat

Metin Güngör’ün çektiği film, ressam Fikret Mualla’nın sanat hayatını kendine has yaşantısını anlatıyor.

Big Kill Kasabası izle

Philadelphia’lı bir toy, iki kaçak kumarbaz ve ölümcül bir rahip Big Kill Kasabası’ndaki yazgıyla olan hesaplaşmaları için gün saymaktadır.

Dinozorlar – Dino Brained izle

Bir dinozor ve yardımcısı Fang ve Scale uzay gemilerini galaksinin derinliklerine doğru bilim hesabına bir göreve çıkar. Yıldızlar arası öğretmenleri Profesör Claw ile irtibata geçtiklerinde ise zekâları akıl almaz bir şekilde ilerler. Fang ve Scale ile öğrenmenin neslinin tükenmediği bu yolculuğa hazır olun!

Cin Bebek 2

Cin Bebek 2, bir cinden gebe kalan Tabiat’nın bebeği doğurması ve sonrasında gelişen olayları anlatan bir hikâyeye sahip. Bebeğini doğurmasından sonra cin kavimlerinin bebeğin sahibi olmak istediği anlayan Tabiat, bu vaziyetten kurtulmak için başka cinlerle anlaşma yapmak zorunda kalacaktır. 

Kızıl Şampiyon

Yerli bir Kanadalı olan Saul Indian Horse’un 1970’lerde karşılaştığı ırkçı muamele ve hayatta kalma öyküsünü odağına alan filmde, becerili hokey oyuncusu Saul’un toplumsal kalıplar ve alkolizm arasında kendi yolunu bulmasına şahit oluyoruz.

İntikam Soğuk Duş

Ailesi ile normal bir hayata sahip olan Gümrah’ın bir anda değişen hayatını odağına alan filmin yönetmenliğini Engin Akyıldırım üstleniyor.

 

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.