The 355 Fragmanı Yayınlandı

The 355 Fragmanı Yayınlandı

  Ekim 12, 2020

  14 Okunma

Başrollerinde Jessica Chastain, Penélope Cruz, Lupita Nyong’o ve Diane Kruger’ın bulunduğu aksiyon dolu “The 355” fragmanı yayınlandı. “Interstellar”, “It: Chapter Two” gibi filmlerle gişe başarısı yakalamaya alışan Jessica Chastain, yeni bir yapım ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. İsmini Amerika Devrimi’nde g&...

Başrollerinde Jessica Chastain, Penélope Cruz, Lupita Nyong’o ve Diane Kruger’ın bulunduğu aksiyon dolu “The 355” fragmanı yayınlandı.

“Interstellar”, “It: Chapter Two” gibi filmlerle gişe başarısı yakalamaya alışan Jessica Chastain, yeni bir yapım ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. İsmini Amerika Devrimi’nde görev almış ilk kadın casusun kod isimi olan “355”ten alan film yayınlanan fragmanı ile büyük bir heyecan ve merak uyandırdı.

“The 355” filminin yönetmen koltuğunda Simon Kingberg otururken senaryosunu ise Theresa Rebeck yazıyor.

Çok saklı ve tehlikeli bir silah paralı askerlerden oluşan bir topluluğun elindedir. CIA ajanı “Mace” Mason Brown (Jessica Chastain) bu tehdide karşı dünyanın değişik yerlerinden gelen bir operasyon ekibi kurar. Alman ajanı ve Brown’ın rakibi olan Marie (Diane Kruger), daha önceki MI6 çalışanı ve bilgisayar dâhisi Khadijah (Lupita Nyong’o), kabiliyetli Kolombiyalı psikiyatrist Graicela (Penélope Cruz)’dan oluşan ekip bu silahı ne pahasına olursa olsun geri almak istemektedir. Her hareketleri gizemli bir kadın olan Lin Mİ Sheng (Binbing Fan) tarafından izlerken Dünya’nın dört bir yanında ortaya çıkan bombalamalar ve tehditlere karşı tek vücut olan gözü pek dörtlü, Dünya’yı kurtarmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

Kadrosunda Sebastian Stan ve Edgar Ramirez’in de bulunduğu “The 355” için tasarılanan vizyon tarihi ise 15 Ocak 2021 olarak açıklandı.

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.