Robert Pattinson Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Robert Pattinson Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

  Eylül 5, 2020

  15 Okunma

“The Batman” filminin çekimleri Robert Pattinson’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması neticesi durduruldu.Son yayınlanan fragmanı ile hayranlarını sevindiren “The Batman” filminden kötü bir haber geldi. Filmin yıldızı Robert Pattinson’ın COVID-19 test2 neticesinin pozitif çıkması üzerine filmin çekimlerine ara verdi...

“The Batman” filminin çekimleri Robert Pattinson’ın koronavirüs testinin pozitif çıkması neticesi durduruldu.

Son yayınlanan fragmanı ile hayranlarını sevindiren “The Batman” filminden kötü bir haber geldi. Filmin yıldızı Robert Pattinson’ın COVID-19 test2 neticesinin pozitif çıkması üzerine filmin çekimlerine ara verildi.

Warner Bros.’un yaptığı açıklamada ise koronavirüse yakalanan kişinin ismi verilmedi. Açıklama şöyle, “The Batman yapımında bulunan bir kişide koronavirüs testi pozitif çıktı. Rehabilitasyonuna ve yalıtımına hatıranda başlanan bu üyemiz ve set ekibinin geri kalanının sıhhati hesabına filmin çekimlerini duraklatma kararı aldık.”

Mart ayında başlayan karantina sürecinde çekimleri durdurulan “The Batman” filmi için koronavirüsün ikinci tesiri bu oldu. Filmin çekimlerine tekrar ara verilmesi uzunluğuna bağlı olarak Ekim 2021 olan vizyon tahini değiştirebilir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.