No Time To Die’ın Vizyon Tarihi Ertelendi

No Time To Die’ın Vizyon Tarihi Ertelendi

  Ekim 12, 2020

  8 Okunma

Uzun zamandır merakla beklenen yeni James Bond filmi “No Time To Die”ın vizyon tarihi önümüzdeki yıla ertelendi.Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı ile hayranlarını heyecanlandıran “No Time To Die”ın vizyon tarihi ertelendi. Fragmanın en heyecan verici kısmı ise sonunda görülen Kasım 2020 tarihiydi. Sinema salonlarının tekrar hiz...

Uzun vakittir merakla beklenen yeni James Bond filmi “No Time To Die”ın vizyon tarihi önümüzdeki seneye ertelendi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı ile hayranlarını heyecanlandıran “No Time To Die”ın vizyon tarihi ertelendi. Fragmanın en heyecan verici bölümü ise nihayetinde görülen Kasım 2020 tarihiydi. Sinema salonlarının tekrar hizmet vermeye başlaması ile sinemaya dönüşün büyük adımlarından olacağı düşünülen “No Time To Die” uzun vakittir müdafaa ettiği bu vizyon tarihi resmi olarak önümüzdeki yıla ertelendi.

Daniel Craig’in son James Bond rolü olacak 25. James Bond filmi “No Time To Die” bugüne kadar birçok defa ertelendi. Geçtiğimiz günlerde Universal Pictures, pandemi sürecinin belirsizliği nedeni ile filmin vizyon tarihini bir kez daha erteleyerek yeni vizyon tarihinin 2 Nisan 2021 olduğunu açıkladı.

Dileriz ki geçtiğimiz haftalarda “Black Widow” ve “Eternals” gibi büyük yapımların ertelenmesinin hemen peşinden, “No Time To Die”ın erteleme kararı, hali hazırda vizyon tarihlerini savunan “Wonder Woman 1984” ve “Dune” filmlerini etkilemez.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.