Jurassic World: Dominion Çekimleri Durduruldu

Jurassic World: Dominion Çekimleri Durduruldu

  Ekim 12, 2020

  8 Okunma

“Jurassic World: Dominion” çekimleri filmin kadrosunda yapılan COVID-19 testlerinin bazılarının pozitif çıkması üzerine durduruldu.Geçtiğimiz gün “Jurassic World: Dominion” filminin vizyon tarihi 2022 yılına ertelendi. Bu haberin üstünden çok geçmeden filmin yönetmeni Colin Trevorrow Twitter hesabından yaptığı ...

“Jurassic World: Dominion” çekimleri filmin kadrosunda yapılan COVID-19 testlerinin bazılarının pozitif çıkması üzerine durduruldu.

Geçtiğimiz gün “Jurassic World: Dominion” filminin vizyon tarihi 2022 seneye ertelendi. Bu haberin üstünden çok geçmeden filmin yönetmeni Colin Trevorrow Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla film setinde yapılan koronavirüs testlerinin bazılarının pozitif sonuç vermesi dolayısıyla çekimlerin durdurulduğunu açıkladı.

Universal Pictures ise, “Geçtiğimiz gece Jurassic World: Dominion yapımında az sayıda da olsa COVID-19 testleri pozitif sonuç verdi. Bundan sonra yapılan testlerde ise negatif çıkan sonuçlara karşın sıhhat protokolleri gereği herkesin güvenliğini güvence altına almak yerine filmin çekimlerini bir süre durdurma kararı aldık. Film ekibi ve oyuncular izole olarak gözetim altında tutulacak. Film çekimlerinin devam etmesi için ihtiyaç duyulan ortam sağlanması için çalışıyoruz.” Şeklinde bir açıklamada bulundu.

Filmin vizyon tarihinin değişmesi bu testlerden önce açıklandı. Filmin pandemi sürecinde başarılı olması adına bu farklığı yapan stüdyo ve yapım şirketi çekimlerin bitmesine az bir süre kala ise COVID-19 rizikonuna karşı bugün çekimleri durdurma kararı aldı.

Colin Trevorrow’un Twitter gönderisine buradan erişebilirsiniz.

Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın da kadrosunda bulunduğu “Jurassic World: Dominion” için tasarılanan yeni vizyon tarihi 10 Haziran 2022 olarak açıklandı.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.