İşte Güzel Haber: Dexter Geri Dönüyor!

İşte Güzel Haber: Dexter Geri Dönüyor!

  Ekim 17, 2020

  6 Okunma

Michael C. Hall Dexter karakteri ile geri dönmeye hazırlanıyor.2006 seneninde yayın hayatına başlayan “Dexter” dizisi çıktığı andan itibaren büyük alaka gördü.

Dizinin başarısı yıllar içinde devam etti ve birçok ödül kazandı. 2013 seneninde final yapan dizi geçtiğimiz gün Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla mini dizi olarak ekranlara geri döneceğini müjdeledi.

Dexter Morgan, Miami Polis Departmanı’nda çalışmaktadır. Olay yeri inceleme dedektifi olan Dexter’ın uzmanlığı ise kan sıçrama analizidir. Dexter’ın bilinmeyen bir hayatı daha vardır. Herkesten gizlediği bu hayatında Dexter bir seri katildir.

“Darkly Dreaming Dexter” isimli romandan uyarlanan bu hikâye yıllar içinde romandan bağımsız bir hikâye olarak devam etti.

Dexter’ın yeni mini dizisinin yapımcılığını özgün seriden tanıdığımız Clyde Phillips üstleniyor. Dizinin çekimlerinin ne vakit başlayacağı henüz belli olmasa da yapım için çalışmalara başlandı.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.