House Of Dragon Kadrosu Şekillenmeye Başladı

House Of Dragon Kadrosu Şekillenmeye Başladı

  Ekim 12, 2020

  6 Okunma

“Game of Thrones” dizisinin spin-off hikâyesi “House of Dragon” serisinin kadrosuna Paddy Considine eklendi.George R. R. Martin’in kitabından uyarlanan “Game of Thrones” dizisinin bitmesinin ardından, hikâyenin öncesini ve farklı detaylarını anlatan “spin-off” dizilerin geleceği haberini almıştır. Bu dizilerin ilki olacak &...

“Game of Thrones” dizisinin spin-off hikâyesi “House of Dragon” serisinin kadrosuna Paddy Considine ilave etti.

George R. R. Martin’in kitabından uyarlanan “Game of Thrones” dizisinin bitmesinin hemen peşinden, hikâyenin öncesini ve değişik ayrıntılarını anlatan “spin-off” dizilerin geleceği haberini almıştır. Bu dizilerin ilki olacak “House of Dragon” için çalışmalar başladı.

Fire & Blood kitabından esinlenilen yeni dizi “House of Dragon” özgün serideki olaylardan yüzlerce sene öncesinde geçecek. Dizinin kilit karakterlerinden olan Kral Viserys Targaryen’i ise Paddy Considine canlandıracak. Viserys karakteri onurlu, nazik ve iyi biri olarak tasvir etse de bu evrende kral olmak için yalnızca iyiliğin yeterli olmadığını biliyoruz.

George R. R. Martin’in yapımcı olarak görev aldığı dizinin yönetmenleri ise Ryan Condal ve Miguel Sapochnik olacak. HBO’nun bunun dışında birkaç tane spin-off dizisi üzerinde çalıştığını da biliyoruz.

“House of Dragon”un gösterime hazır olacağı tarih ise 2022 olarak belirlendi. Dizinin kadrosu ve konusu konusunda ayrıntılar önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.