HARİKA HABER! 47 Ronin’in Devam Filmi Geliyor

HARİKA HABER! 47 Ronin’in Devam Filmi Geliyor

  Ağustos 25, 2020

  20 Okunma

Ron Yuan’ın yöneteceği Netflix yapımcılığında olacak “47 Ronin”in devam filmi için çalışmalara başlandı.2013 yılında çıkan Carl Rinsch’in yönettiği “47 Ronin” filmi, samuray kültürünü ve fantastik öğeleri harmanlayarak, büyük bir başarı elde etti. Keanu Reeves’in başrolünde olduğu f...

Ron Yuan’ın yöneteceği Netflix yapımcılığında olacak “47 Ronin”in devam filmi için çalışmalara başlandı.

2013 seneninde çıkan Carl Rinsch’in yönettiği “47 Ronin” filmi, samuray kültürünü ve fantastik öğeleri harmanlayarak, büyük bir muvaffakiyet ele geçirdi. Keanu Reeves’in başrolünde olduğu filmde, 46 diğer samurayla güçlerini birleştiren bir roninin, doğaüstü güçleri olan kötü karakter ve onun silahlı gücüne karşı verdiği mücadeleye şahit olduk. Filmin üstünden 7 sene geçmesine karşın hala belleklerde olan “47 Ronin” filminin devamı için Universal Pictures ve Netflix ortaklığında çalışmalara başlandı.

Yeni “Mulan” filminin oyuncularından olan Ron Yuan “47 Ronin” devam filminin yönetmenliğini üstlendi. Becerili oyuncu ve yönetmen filmlerinde fiziksel aksiyon sahneleri ve savunma sanatlarını dansla harmanlamasıyla tanınıyor. Keanu Reeves’in ise devam filminde olup olmayacağı daha belli değil.

“47 Ronin”in devam filmi, ilk filmden 300 sene sonrasını anlatacak. “Cyberpunk” elementlerle ve gergin bir atmosferle samuray kültürünü harmanlayacak olan yeni film için heyecanlı olduğunu ifade eden yönetmen Ron Yuan, “Universal Pictures ile böyle bir projede çalışmak için sabırsızlanıyorum. Karma türde olacak devam filminde bolca aksiyon ve korku öğelerine sahip cyberpunk bir evren için haberlerimizi bekleyin.” Şeklinde yaptığı izahta sinema sevleri de heyecanına ortak etti.

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.