Haldun Boysan 62 Yaşında Vefat Etti ve Bizleri Üzdü

Haldun Boysan 62 Yaşında Vefat Etti ve Bizleri Üzdü

  Eylül 5, 2020

  10 Okunma

Tanınmış kişi oyuncu ve seslendirme sanatçısı Haldun Boysan 31 Ağustos 2020 tarihinde hayata gözlerini yumdu.Dizi çekimleri için bulunduğu Ürgüp’te kaldığı otelde kalp krizi geçiren tanınmış kişi sanatçı yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu.Haldun Boysan, 1958'de Ankara'da doğdu.

Ünlü oyuncu ve seslendirme sanatçısı Haldun Boysan 31 Ağustos 2020 tarihinde hayata gözlerini yumdu.

Dizi çekimleri için bulunduğu Ürgüp’te kaldığı otelde kalp krizi geçiren ünlü sanatçı yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı ve hayata gözlerini yumdu.

Haldun Boysan, 1958’de Ankara’da doğdu. TED Ankara Koleji’ni bitirdi. Ankara Sanat Tiyatrosu ve İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. Ayrı olarak çok sayıda dizi ve filmde oynadı. Akıllarda kalan rollerinden biri de “Kurtlar Vadisi” dizisindeki Tombalacı Mehmet karakteridir. Ayrı olarak Serdar Akar’ın 1998 yapımı “Gemide” filmindeki yardımcı kaptan Kamil rolüyle de anımsanmaktadır. Bu performansı ile 1999 seneninde 11. Ankara Film Şenliği’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

Bulunduğu sayısız yapımın yanı sıra futbolla da alakalı olan Haldun Boysan koyu bir Beşiktaş taraftarıydı.

FilmSitesi.org yönetimi olarak ailesine sabırlar diliyoruz. Mekanı cennet olsun tombalacı abimizin…

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.