Fast & Furious 9’un Vizyon Tarihi Değişti

Fast & Furious 9’un Vizyon Tarihi Değişti

  Ekim 12, 2020

  8 Okunma

“Fast & Furious 9” filminin vizyon tarihi Mayıs 2021’e ertelendi.2020 yılı şüphesiz herkes için beklenmedik geçmeye devam ediyor. Vin Diesel’in başrolünde olduğu ve yapımcılığını üstlendiği son sürat aksiyon serisinin son filmi “Fast & Furious 9” bu yılın merakla beklenen filmleri arasındaydı. Ancak koronavir&uu...

“Fast & Furious 9” filminin vizyon tarihi Mayıs 2021’e ertelendi.

2020 senesi şüphesiz herkes için beklenmedik geçmeye devam ediyor. Vin Diesel’in başrolünde olduğu ve yapımcılığını üstlendiği son sürat aksiyon serisinin son filmi “Fast & Furious 9” bu sene merakla beklenen filmleri arasındaydı. Ancak koronavirüs salgınından dolayı vizyon tarihi ertelenen yapımlar arasında olan film, önümüzdeki yıla ertelendi.  “No Time To Die” filminin ertelenmesinin hemen peşinden Universal Pictures, “Fast & Furious 9”u da erteleme kararı aldı.

Pandemi sürecinin belirsizliğinden dolayı filmin vizyon tarihini değiştirmeye giden Universal Pictures, yeni tarihin Mayıs 2021 olduğunu açıkladı.

“Fast & Furious 9”da Vin Diesel ve ekibinin yanı sıra John Cena ve Charlize Theron’u da görebileceğiz. Araçlar, hız ve aksiyon dolu yeni film için serinin hayranları sabırsızlanırken, biraz daha beklemek zorunda kalacak.

“Fast & Furious 9” 28 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.