Dune’dan Yeni Görseller Gelmeye Devam Ediyor

Dune’dan Yeni Görseller Gelmeye Devam Ediyor

  Eylül 5, 2020

  12 Okunma

Bilim kurgu klasiği romanın sinema uyarlaması olan “Dune”dan yeni görseller yayınlandı.Frank Herbert’in yazdığı 600 sayfalık bilim kurgu romanı oldukça geniş bir evrene sahip. Tehlikeli çöl seyyareleri, birbirine geçmiş ve düzensizlik içinde bir siyasi hiyerarşi, yağmacı dev kum solucanları, savaşın ayak sesleri, hepsinin merkezinde Atreides...

Bilim kurgu klasiği romanın sinema uyarlaması olan “Dune”dan yeni görseller yayınlandı.

Frank Herbert’in yazdığı 600 sayfalık bilim kurgu filmleri romanı oldukça geniş bir evrene sahip. Tehlikeli çöl seyyareleri, birbirine geçmiş ve düzensizlik içinde bir siyasi hiyerarşi, yağmacı dev kum solucanları, savaşın ayak sesleri, hepsinin merkezinde Atreides Hanesi’nden karşılaşacağı her tehlikeye ve hayatının en büyük karşılaşmasına hazır genç Paul Atreides (Timothée Chalamet). Bu evreni olabildiğince gerçekçi olarak sinemaya aktarmak için çalışan yönetmen Denis Villeneuve, çöl atmosferini yakalamak hesabına çekimlerin bir bölümünü Ürdün’de bulunan Ram Vadisi’nde gerçilave ediştirdi.

Filmin kadrosunda bulunan Zendaya, Oscar Isaac, Josh Brolin ve Timothée Chalamet’i görebildiğimiz yeni görseller ise Empire tarafından yayınlandı. “Dune” için geri sayım devam ederken filmin fragmanının yayınlanmasına ise yalnızca 9 gün kaldı.

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.