Chadwick Boseman 43 Yaşında Vefat Etti

Chadwick Boseman 43 Yaşında Vefat Etti

  Ağustos 30, 2020

  11 Okunma

Tanınmış kişi oyuncu, yapımcı ve senaryocu Chadwick Boseman kansere yenik düştü ve geçtiğimiz cuma günü hayata gözlerini yumdu.Hemşire bir annenin erkek çocuğu olarak Anderson, South Carolina'da doğan Boseman, Howard Üniversitesi ve Oxford'daki British American Dramatic Academy'den mezun oldu. Daha çok TV dizilerinde göründü. Bilhassa &l...

Ünlü oyuncu, yapımcı ve senaryocu Chadwick Boseman kansere yenik düştü ve geçtiğimiz cuma günü hayata gözlerini yumdu.

Hemşire bir annenin erkek çocuğu olarak Anderson, South Carolina’da doğan Boseman, Howard Üniversitesi ve Oxford’daki British American Dramatic Academy’den mezun oldu. Daha çok TV dizilerinde göründü. Özellikle “Lincoln Heights” ve “Persons Unknown” dizileriyle dikkat çekti. Beyazperdeye geçişi 2013 yapımı “42” filmiyle oldu. Beysbol efsanesi Jackie Robinson’ın hayatının anlatıldığı filmde ünlü sporcuyu canlandırdı. 1 sene sonra yeniden bir spor filmi olan, “Draft Day”de bu defa Vontae Mack karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

“Captain America: Civil War”, “Black Panther”, “Avengers: Infinity War” ve “Avengers: Endgame” filmlerinde Black Panther (T’Challa) karakteri ile hayranlarının gönlünde taht kuran Boseman en son Spike Lee’nin yönettiği “Da 5 Bloods” filmi ile kamera karşısına geçti.

Kanser rehabilitasyonu sürerken filmlerdeki rolünü hakkıyla yerine getiren Boseman, canlandırdığı karakterlerden güç aldığını her defasında belirtti. Lakin hastalığının ilerlemesi ve kemoterapi rehabilitasyonunun ağırlaşması sebebiyle bir süre yapımlara ara vermek zorunda kaldı.

28 Ağustos 2020 tarihinde vefat eden Chawick Boseman’in kalıtı bulunduğu yapımlar ve esin verdiği insanlar olarak sonsuza dek yaşayacak.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.