Bugün izleyebileceğiniz Film Tavsiyelerimiz

Bugün izleyebileceğiniz Film Tavsiyelerimiz

  Mayıs 6, 2020

  76 Okunma

Bugün sizlere seçmece filmerden oluşan bol aksiyonlu film tavsiyelerinde bulunacağız...

Akşam yemekten sonra ailenizle zaman geçirmek için yapılan etkinliklerden biriside film izlemektir. Bu sebeple sizlere Aksiyon filmleri tavsiyelerimizde bulunacağız. Bu seçmiş olduğumuz filmleri sitemizden full hd kalitede ister türkçe ister altyazılı dilinde 1080p çözünürlüğünde keyifle ailenizle izleyebilirsiniz. Şimdi gelelim filmlere…

1 – Atlayıcı – Jumper (2008) | IMDb: 6.1

Atlayıcı Jumper Filmi HD kalitededir. 2008 yapımlı filmde, Jumper – Atlayıcı izle (2008), Babasıyla birlikte yaşayan Davey evde mutsuz ve huzursuzdur. Artık daha fazla sabredemeyecini düşünen Davey evden kaçmaya karar verir. Lakin nereye gideceğini, nerede yaşayacağını bilemez. Bu soruna bulacağı çözüm ise istediği heryer olacaktır. giderek özel bir yeteneği olduğunu ve çok yüksek mesafelere zıplayabildiğini öğrenen Davey bu nedenle başının belada olduğunu ise sonradan farkedecektir. Film hakkındaki yorumlarınız bizim ve diğer film izleyen kullanıcılar için çok önemlidir. iyi seyirler dileriz. FilmSitesi.org

İzleme Linki: Atlayıcı izleJumper izle

2 – Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) | IMDb: 7.2

Filmin konusu: Miami şehri yeniden büyük bir tehdit altındadır ve karşılaştıkları yeni uzman polis birliğiyle konuyu çözebilmek için mücadele vereceklerdir. Uyuşturucu dünyasının başında yer alan kartel Armando Armas’ın hemen yakalanıp ele geçirilmesi gerekmektedir.Bad Boys Her Vakit Çılgın izle, yakalamaya çalıştıkları Armando isimli kişi sakin bir yapıya sahip olmanın yanında profesyonel bir katildir. Patronlarına sadık birisi olan bu adamı yakalamaya çalışırken diğer yandan Mike’ın infaz buyruğu verilmiştir. Annesininde işin içinde olduğu kartel ağı tarafından görevlendirilen bu suikastçi Mike’ı hedefine alıp onu ortadan kaldırmaya son derece kararlıdır. Bu süreçte Miami polisinden alacakları destek ve ortağı Marcus bunu engellemek için savaşcaklar.

İzleme Linki: Bad Boys izleHer Zaman Çılgın izle

3 – Ong Bak 2 (2008) | IMDb: 6.2

Ailesi kendisi küçükken bir katliam neticesi öldürülecektir ve tek başına kalan Tien hayatta kalma mücadelesi verecektir. Açlıktan gözü dönen tien sokaklarda hırsızlık yapmaya başlayarak karnını doyurma çalışacak. O kadar kötü adamların arasında kaldıktan dans ve dövüş teknikleri konusunda kendisini yetiştirecek bunları yaşı büyüdükçe insanlar üzerine baya bir üstünlük sağlayacaktır.

İzleme Linki: Ong Bank 2 izle

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.