Birol Ünel 59 Yaşında Yaşama Veda Etti

Birol Ünel 59 Yaşında Yaşama Veda Etti

  Eylül 5, 2020

  9 Okunma

Tanınmış oyuncu Birol Ünel, 3 Eylül 2020 tarihinde kansere yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu.Kanserle mücadele eden Birol Ünel 18 Ağustos 2020 tarihinde vaziyeti ağırlaştığı için hastaneye kaldırıldı. Kanserle olan mücadelesini yıllardır sürdüren becerili oyuncu, 3 Eylül 2020 tarihinde aramızdan ayrıldı.

Ünlü oyuncu Birol Ünel, 3 Eylül 2020 tarihinde kansere yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu.

Kanserle mücadele eden Birol Ünel 18 Ağustos 2020 tarihinde vaziyeti ağırlaştığı için hastaneye kaldırıldı. Kanserle olan mücadelesini yıllardır sürdüren kabiliyetli oyuncu, 3 Eylül 2020 tarihinde aramızdan ayrıldı.

Birol Ünel (d. 18 Ağustos 1961, Silifke, Türkiye kökenli Alman, oyuncu.) 1968 seneninde Almanya’ya göç eden bir ailenin çocuğudur. Almanya’nın Bremen şehrinde büyüdü. Temel eğitiminden sonra parke döşemecisi olarak çıraklık eğitimi aldı. Daha sonra Hannover’e gittikçe Tiyatro ve Müzik Yüksek Okulu’na kaydını yaptırdı. 1987 seneninde “Yolcu (Der Passagier)“ filmiyle sinema kariyeri başladı. 1992 seneninde Berlin Tiyatrosunda “Caligula“ rolüyle öncelikle rol aldı. 1994 seneninde Berlin Rosa Luxemburg Platz’da tekrar “Die Nibelungen – Born Bad“ oyununda sahneye çıktı. 2000 seneninde Fatih Akın’ın yönettiği “Im Juli” filminde sinema dünyasında tanınmaya başladı. Birçok tiyatro ve sinema yapımında rol alan Birol Ünel, Fatih Akın’ın yönettiği “Duvara Karşı” filminde hayranlarının gönlüne taht kurdu.

Becerili oyuncu filmlerde yaşamaya devam edecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.