Benedict Cumberbatch Yeni Spider-Man Filminin Kadrosunda!

Benedict Cumberbatch Yeni Spider-Man Filminin Kadrosunda!

  Ekim 12, 2020

  9 Okunma

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange rolü ile yeni “Spider-Man” filminin kadrosuna eklendi.Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker karakteri son gelişmeler neticesinde Tony Stark’ın akıl hocalığından mahrum kaldı. Fakat bu durum yeni ve tanıdık bir karakterin (Doctor Strange) ona yardım etmesi için engel olmayacak gibi görünüyor. Benedict Cu...

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange rolü ile yeni “Spider-Man” filminin kadrosuna ilave etti.

Tom Holland’ın canlandırdığı Peter Parker karakteri son gelişmeler neticesinde Tony Stark’ın akıl hocalığından yoksun kaldı. Ancak bu vaziyet yeni ve tanıdık bir karakterin (Doctor Strange) ona yardım etmesi için mani olmayacak gibi görünüyor. Benedict Cumberbatch’i Doctor Strange olarak üçüncü “Spider-Man” filminde görebileceğiz.

Marvel Sinematik Evreni’nden çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Jamie Foxx’un “The Amazing Spider-Man 2”de canlandırdığı Electro rolü ile yeni filmde bulunacağını öğrenmiştik. Bunun yanı sıra önceden Spider-Man’i canlandıran Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın da yeni filmde bulunacağı söylentileri mevcut. Doctor Strange’in (Benedict Cumberbatch) de filmin kadrosuna ilave etmesi ile bütün bu ihtimallerin önü açılmış oldu.

“Doctor Strange In The Multiverse Of Madness” filmi tasarılarda bir farklık olmaz ise yakın vakitte Londra’da çekimlere başlayacak. Sam Raimi’nin yönetmenliğini üstlendiği filmin 22 Mart 2022’de vizyona girmesi tasarılanıyor.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.