Ahsoka Tano’nun The Mandalorian’daki Akıbeti Kesinleşti

Ahsoka Tano’nun The Mandalorian’daki Akıbeti Kesinleşti

  Ekim 12, 2020

  5 Okunma

“The Mandalorian”ın yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenirken, Rosario Dawson’ın dizide yer alıp almayacağı ve bununla birlikte Ahsoka Tano’nun yeni sezonda olup olmayacağı büyük bir merak konusu oldu.“The Mandalorian”ın yeni sezonunun gösterimine başlamasına az bir zaman kalmışken, aylardır söylenti halinde olan Rosario Dawso...

“The Mandalorian”ın yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenirken, Rosario Dawson’ın dizide bulunup almayacağı ve bununla beraber Ahsoka Tano’nun yeni sezonda olup olmayacağı büyük bir merak konusu oldu.

“The Mandalorian”ın yeni sezonunun gösterimine başlamasına az bir vakit kalmışken, aylardır söylenti halinde olan Rosario Dawson, Ahsoka Tano karakteri olarak bu sezonda izleyici ile buluşacak mı suali nihayet bir neticeye erişti.

Star Wars evreninin sevilen karakterlerinden olan Ahsoka Tano’nun yolcuğu “The Clone Wars” serisinde Anakin Skywalker’ın öğrencisi olarak başlamış daha sonra diğer yapımlarda da görülmüştü. Son olarak “Star Wars: The Rise of Skywalker” filminde sesini duyduğumuz Ahsoka Tano’nun, “The Mandalorian”ın yeni sezonunda bulunacağı netleşti.

3 Ekim’de Disney+ Danimarka’nın Instagram hesabından paylaşılan hikayede, Rosario Dawson’ın rol aldığına ait bir ilan yayınlandı. Bir diğer emare da sekiz bölümlük olacak sezonun senaristlerinin açıklanması ile ortaya çıktı. “The Clone Wars”un senaristi Dave Filoni’nin beşinci bölümün senaryosunu yazması, Ahsoka Tano (Rosario Dawson)’nun bu bölümde olacağı konusundaki tahminleri güçlendirdi.

“The Mandalorian” yeni sezonu ile 30 Ekim 2020 tarihinde Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

FilmSitesi.org

Yorum Alanı
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle 2020 Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.