1. Güney Dağı – South Mountain (2019)

  Güney Dağı – South Mountain (2019)

  1080P Türkçe Altyazı

  Lila (TALIA BALSAM), kocası Edgar (SCOTT COHEN) ve genç kızlarıyla paylaştığı Catskill dağ evinde kırılgan bir huzur yaptı. Kızlar yaz serüvenlerine gittikten kısa bir müddet sonra Edgar, Lila'yı bir patlayıcı kayıp ve yine yapılandırma mevsimine terk eden başka bir kadınla beraber bir çocuğun doğumunu izah eder. Lila, genç bir adamla (MICHAEL OBERHOLTZER) arkadaşlığı aracılığıyla elemin, hiddetin ve arzunun açık ve koyu köşelerini keşfederek kirpiklere yol açar. Lila'nın dünyası devrildikçe, ona güvenenler de geri alınır. Güney Dağı - South Mountain izle, Keyifli seyirler diliyoruz. www.FilmSitesi.org film sitesi
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.1   45

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
SON YORUMLAR
Binlerce filmler arasından seçtiğimiz en iyi filmleri sitemizde sizlerle buluşuruyoruz. Hiç kimse kötü film izlemek istemez. Biz de o yüzden sadece en iyi filmleri ekranlarınıza getiriyoruz. İzleyeceğiniz filmin HD kalitesi çok önemlidir. Götüntüsü düşük filmlerle biz uğraşmıyoruz sizler de uğraşmayın. Full HD kaliedeki filmleri izleyenler daha çok film izleme alışkanlığına varıyor. En doğru olanı elbette 720p ve 1080p çözünürlükte film seyret ve rahatına bak.

Sinema gibi site

Sinemada izler gibi film izle. Sitemizde yayımlanan filmler genellikle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmlerdir. Dilediğinizi seçin ve izleyin. film sitesi film seçerken afiş kenarında bulunan dil bayrakları filmin hangi dilde olduğunu gösterir. Bu sayede film ararken zorlanmazsınız. Online film izle sayesinde de koltuğunuzda sinema salonundaymış gibi ama evindizde film seyredin.İliklerinize kadar hissedeceğiniz korku filmleri ve gerilim filmleri ile çok korkacaksınız. Aynı zamanda aksiyon filmleri sevenler içinde bolca içeriğimiz mevcuttur. Romantik ve aşk filmlerini genelde bayanlar izler ve sitemizde onlara da çokça yer verdik. Türkçe dublaj filmler ve Türkçe altyazılı filmler kategorilerimizden dilediğiniz dildeki filmi seçip HD kalitede izleyebilirisiniz.